Страхування співробітників від нещасного випадку

Договір захищає від непередбачуваних витрат, пов’язаних з травмуванням чи смертю ваших співробітників внаслідок нещасного випадку.

Страхування співробітників від нещасного випадку
Про послугу

Страхова Група «ТАС» пропонує Вам програму добровільного страхування від нещасних випадків, розроблену для співробітників Вашої організації. Це один з найбільш надійних та ефективних способів захисту співробітників підприємства від непередбачуваних витрат, пов’язаних із травмою, втратою працездатності або смертю

Страхування співробітників від нещасного випадку
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

Нещасний випадок – подія, яку не можна передбачити, якій часто-густо неможливо запобігти, яку далеко не завжди вдається попередити. А ось убезпечити себе на випадок її настання цілком можливо. 

СГ «ТАС» пропонує до уваги клієнтів програму добровільного страхування від нещасних випадків. Йдеться про комплексний захист себе та своїх близьких від непередбачуваних витрат, пов’язаних із травмуванням застрахованої особи, втратою нею працездатності чи смертю внаслідок нещасного випадку.

Реалізація програми допоможе:

 • суттєво зменшити фінансові витрати Вашої організації на виділення матеріальної допомоги для лікування та реабілітації співробітників;

 • зменшити витрати робочого часу керівництва та профспілкової організації на розгляд цих питань; 

 • якісно покращити систему соціального захисту Вашого колективу.

Страхування співробітників від нещасного випадку
Страхування співробітників від нещасного випадку

Під нещасним випадком розуміється раптова, випадкова, незалежна від волі застрахованої особи подія, що призвела до порушення анатомічної цілісності та/або фізіологічних функцій тканин, органів, систем. 

Виникає нещасний випадок внаслідок впливу відповідних несприятливих факторів навколишнього середовища, до яких належать:

•  фізичні фактори (механічна травма від дії тупих, гострих предметів, вогнепальної зброї, а також усі види механічної асфіксії, в тому числі укуси тварин, змій, комах), травма, отримана в результаті ДТП;

•  термічна травма від впливу високих та/або низьких температур, електрична травма від дії атмосферної та/або технічної електрики;

•  променева травма від дії іонізуючого випромінювання, барометрична травма від зміни атмосферного тиску;

•  біологічні фактори (інфекційні та/або бактеріальні токсини, за винятком харчової токсичної інфекції – дизентерії, сальмонельозу);

•  хімічні фактори (хімічні опіки й отруєння);

•  дії третіх осіб.

Важливо, що виплата за договором страхування від нещасних випадків здійснюється за самим фактом хвороби, втрати працездатності чи смерті співробітника. Розмір компенсації заздалегідь визначаєте саме Ви, як керівник, самостійно обираючи ту чи іншу страхову суму для своїх співробітників.

Страхування співробітників від нещасного випадку
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Страхування співробітників від нещасного випадку в Україні

Страхова Група «ТАС» пропонує Вам програму добровільного страхування від нещасних випадків, розроблену для співробітників Вашої організації. Це один з найбільш надійних та ефективних способів захисту співробітників підприємства від непередбачуваних витрат, пов’язаних із травмою, втратою працездатності або смертю.

Реалізація програми допоможе:

 • суттєво зменшити фінансові витрати Вашої організації на виділення матеріальної допомоги для лікування та реабілітації співробітників;
 • зменшити витрати робочого часу керівництва та профспілкової організації на розгляд цих питань; якісно покращити систему соціального захисту Вашого колективу.>

Нещасний випадок – це раптова, випадкова, короткочасна, незалежна від волі Застрахованої особи подія, що фактично відбулася протягом терміну дії Договору та призвела до порушення анатомічної цілісності та/або фізіологічних функцій тканин, органів, систем.

Виникає в результаті впливу несприятливих факторів навколишнього середовища:

 • фізичні фактори (механічна травма від дії тупих, гострих предметів, вогнепальної зброї, а також усі види механічної асфіксії, в тому числі укуси тварин, змій, комах), травма, отримана в результаті ДТП;
 • термічна травма від впливу високих та/або низьких температур, електрична травма від дії атмосферної та/або технічної електрики;
 • променева травма від дії іонізуючого випромінювання, барометрична травма від зміни атмосферного тиску;
 • біологічні фактори (інфекційні та/або бактеріальні токсини, за винятком харчової токсичної інфекції – дизентерії, сальмонельозу);
 • хімічні фактори (хімічні опіки та отруєння);
 • дії третіх осіб.

Страховими випадками з добровільного страхування від нещасних випадків є:

 • тілесне ушкодження Застрахованої особи внаслідок нещасних випадків;
 • тимчасова втрата працездатності застрахованою особою внаслідок нещасних випадків;
 • стійка втрата загальної працездатності Застрахованою особою (встановлення інвалідності ІІІ, ІІ або І групи) в результаті нещасних випадків;
 • смерть Застрахованої особи внаслідок нещасних випадків.

Переваги програми:

 • страхова виплата здійснюється за самим фактом хвороби, втрати працездатності чи смерті співробітника;
 • розмір компенсації заздалегідь визначаєте саме Ви, як керівник, самостійно обираючи ту чи іншу страхову суму для своїх співробітників;
 • це ефективний спосіб підвищити лояльність співробітників до компанії.