Добровільне медичне страхування

Добровільне медичне страхування від СГ «ТАС» – надійний страховий захист здоров’я співробітників підприємства.

Добровільне медичне страхування
Про послугу

Добровільне медичне страхування (ДМС) від СГ «ТАС» – це унікальні програми страхового захисту здоров’я співробітників підприємства, розроблені на основі їх побажань та актуальних потреб. За бажанням страхувальника програми ДМС можуть включати в себе як стандартні види медичної допомоги, так і покриття профілактичних та реабілітаційних заходів, організацію профоглядів, вакцинацію, вітамінопрофілактику тощо.

Добровільне медичне страхування
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни

За договором добровільного медичного страхування (ДМС) Страхова група «ТАС» бере на себе зобов’язання щодо організації та оплати надання якісної, своєчасної кваліфікованої медичної допомоги співробітникам колективів підприємств всіх форм власності. При цьому страхувальником за договором виступає безпосередньо роботодавець.

За бажанням страхувальника програми ДМС можуть включати в себе організацію і оплату страховиком як стандартних медичних послуг  на випадок нездужання застрахованих осіб, так і покривати забезпечення профілактичних та реабілітаційних заходів, передбачати вакцинацію, вітамінопрофілактику, формування офісної аптечки тощо.

Добровільне медичне страхування
Добровільне медичне страхування

Загалом базові програми ДМС від СГ «ТАС» поділяються за трьома класами обслуговування: «Економ-клас», «Стандарт-клас» та «Еліт-клас», що різняться між собою вартістю та обсягом надаваних в їх рамках послуг.

Отже, в межах обраної програми ДМС застраховані особи в разі гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, опіку, отруєння, інших розладів здоров’я отримують необхідну медичну допомогу, зокрема:

 • амбулаторно-поліклінічну;
 • стаціонарну;
 • швидку та невідкладну;
 • невідкладну та планову стоматологічну.

Крім того, за бажання страхувальника в страхове покриття за договором можуть входити такі опції, як закріплення сімейного лікаря та забезпечення застрахованої особи необхідними медикаментами.

Медичне обслуговування застрахованих осіб може здійснюватися як в державних лікувально-профілактичних установах і амбулаторіях сімейного типу, так і в сучасних приватних медичних закладах, що працюють у відповідності до прийнятих світових стандартів.

Водночас варто зауважити, що незалежно від типу медичного закладу (приватний чи державний) медична допомога всім застрахованим особам там надається максимально швидко та якісно – завдяки наявності прямих договорів між СГ «ТАС» і вказаними установами та постійному контролю страховиком процесу лікування (на всіх його етапах) або надання інших медичних послуг. 

Інформаційно-консультаційний супровід осіб, застрахованих за договорами ДМС, здійснюється кваліфікованими лікарями-координаторами власної служби асистансу страховика «ТАС-Лікар» в цілодобовому режимі сім днів на тиждень.

 

Добровільне медичне страхування
25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

ДОБРОВІЛЬНЕ МЕДИЧНЕ СТРАХУВАННЯ (ДМС)

Працездатний колектив – багатство будь-якої компанії, а здорові співробітники – запорука успішної діяльності підприємства.

Добровільне медичне страхування від Страхової Групи «ТАС» це:

 • індивідуально розроблені страхові програми на основі побажань робітників компанії-клієнта. Вони включають як стандартні види медичної допомоги, так і різні профілактичні напрямки;
 • професійна та своєчасна організація медичної допомоги по всій території України власною службою асистансу;
 • доступна вартість програм, гнучка система знижок і бонусів;
 • зниження кількості днів непрацездатності та витрат підприємства на матеріальну допомогу під час лікування працівників;
 • підвищення престижу підприємства;
 • забезпечення права працівників на якісну та кваліфіковану медичну допомогу.

Базові програми добровільного медичного страхування гарантують організацію та надання медичних послуг:

 • у сучасних приватних медичних закладах, організованих за європейськими вимогами й орієнтованих на світові стандарти надання медичної допомоги;
 • у державних лікувально-профілактичних установах і амбулаторіях сімейного типу будь-якого регіону України.

Основні етапи лікування за такими програмами передбачають:

 • амбулаторно-поліклінічну допомогу;>
 • стаціонарну допомогу;
 • послуги закріплення сімейного лікаря;
 • швидку та невідкладну допомогу;
 • невідкладну та планову стоматологічну допомогу;
 • забезпечення необхідними медикаментами;

Додатково до програми включені:

 • профілактичні та реабілітаційні заходи;
 • формування офісної аптечки;
 • планові профілактичні огляди;
 • вітамінопрофілактика, вакцинація.

Ми допоможемо Вашим співробітникам у разі гострого захворювання, загострення хронічного захворювання, травми, опіку, отруєння, інших розладів здоров’я.

Програма поділена на три класи обслуговування залежно від вартості та обсягу послуг, що надаються, - «Економ-клас», «Стандарт-клас», «Еліт-клас». У всіх випадках передбачено забезпечення медикаментами, та виробами медичного призначення відповідно до укладених договорів страхування.

За бажанням Вашої компанії спеціалістами Страхової Групи «ТАС» може бути розроблений індивідуальний страховий продукт конкретно для колективу Вашого підприємства.

Для належного індивідуального та якісного страхового супроводу застрахованих працює власна служба асистансу Страхової Групи «ТАС» - ТАС – ЛІКАР.

Цілодобове чергування кваліфікованих лікарів-координаторів дозволяє своєчасно та професійно організовувати надання медичної допомоги по всій території України.

 • ТАС – ЛІКАР ЗНАЄ, в якому медичному закладі кращі лікарі та лікування;
 • ТАС – ЛІКАР МАЄ розгалужену мережу медичних закладів по всій території України та прямі договірні відносини з лікувальними закладами й лікарями;
 • ТАС – ЛІКАР УМІЄ організувати необхідну медичну допомогу індивідуально й економити Ваш час та кошти;
 • ТАС – ЛІКАР КОНТРОЛЮЄ якість медичної допомоги та пропонує найкращий варіант обслуговування;
 • ТАС – ЛІКАР ГАРАНТУЄ належний страховий супровід згідно з обраною програмою страхування.