093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Страхування професійної відповідальності

Будь-яка діяльність пов’язана із ризиком завдати шкоду третім особам внаслідок ненавмисних помилок. Навіть багаторічний досвід з якихось причин не завжди рятує від звичайної необачності. А масштаби наслідків можуть бути різними – від незначної шкоди до катастрофічної, з багатомільйонними збитками та людськими жертвами.

Для мінімізації негативних наслідків діяльності існує страхування професійної відповідальності.

Страхування відповідальності представників різних професій та суб’єктів господарювання є надійним та ефективним механізмом, що дозволяє захистити від наслідків різного роду випадків. Необхідність та доцільність такого виду страхування доводить міжнародна практика.

Мета страхування:

  • Забезпечити ефективний та надійний механізм відшкодування збитку, завданого споживачам Ваших послуг.
  • Захистити Ваш бізнес від непередбачуваних витрат.
  • Наявність такого страхування буде слугувати для Ваших клієнтів додатковим гарантом надійності та впевненості в якості Ваших послуг.

Страховим випадком є настання Вашої відповідальності за шкоду, завдану життю, здоров’ю або майну споживачів Ваших робіт або послуг через ненавмисні помилки, недогляди, недбалості, помилкових дій персоналу тощо.

Страхове відшкодування визначається в розмірі завданої шкоди третім особам на підставі обґрунтованої претензії або рішення суду.

Страхові тарифи залежать від виду діяльності, стажу роботи, кваліфікації персоналу та статистики збитків. Для постійних клієнтів Страхової Групи «ТАС» діє система знижок.

Страхова сума встановлюється за домовленістю сторін з урахуванням індивідуальних особливостей Вашого бізнесу. Це сума, в розмірі якої Компанія зобов’язується відшкодовувати збитки третім особам у разі страхового випадку.

Дізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом