093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Зелений коридор

КАСКО "Зелений коридор" - повне КАСКО від ТАС

СГ «ТАС» створений інноваційний для страхового ринку України страховий продукт для автолюбителів — «Зелений коридор» (добровільне страхування автотранспорту за ризиками КАСКО).

Цей страховий продукт призначений для страхувальників – фізичних осіб. На страхування приймаються легкові авто та причепи до них (крім авто виробництва Китаю та авто марок «Таврія» й «Славута»).

ОСОБЛИВОСТІ СТРАХОВОГО ПОКРИТТЯ:

 1. Страхуванням покриваються всі страхові ризики («ДТП», «Пожежа», «Стихійне лихо», «Протиправні дії третіх осіб», «Незаконне заволодіння»), тобто за договором страхове покриття — повне КАСКО.
 2. Франшиза 0% за всіма ризиками (якщо Вами не вибрано інше).
 3. Страхова сума не зменшується незалежно від кількості здійснених страхових відшкодувань за договором КАСКО протягом строку дії договору страхування (крім настання страхової події «Знищення авто» та страхового ризику «Незаконне заволодіння»).
 4. Порядок визначення розміру матеріального збитку при пошкодженнях авто — за рахунками СТО, з якими укладені договори про співробітництво СГ «ТАС», або за рахунками СТО згідно з вибором клієнта (страхувальника).
 5. Територія дії договору страхування КАСКО — Україна + СНД + Європа.
 6. Опція додаткового сервісу «Допомога в дорозі й сервіс» (техдопомога в дорозі, організація евакуатора, виклик екстрених служб, виклик таксі, замовлення квитків, готелів, навігація в дорозі тощо).
 7. Виплати в розмірі до 5% від страхової суми здійснюються без документів компетентних органів (не більше ніж за 2-ма страховими подіями протягом строку дії договору КАСКО).
 8. Виплати за скляними елементами авто, зовнішніми освітлювальними приладами, дзеркалами, пошкодженнями лакофарбових деталей (не більше 2-х суміжних деталей) завжди здійснюються без документів компетентних органів.
 9. Компенсація витрат на готель у ліміті до 500 грн. (за необхідності, викликаної настанням страхової події), за період дії договору КАСКО.
 10. Компенсація витрат на евакуатор у ліміті до 3% від страхової суми (у випадку, якщо в результаті настання страхової події авто отримало пошкодження, за яких самостійне пересування є технічно неможливим), сумарно за весь період дії договору KACKO, без обмежень кількості раз.

БЕЗПРЕЦЕДЕНТНІ СТРОКИ ВИПЛАТ СТРАХОВИХ ВІДШКОДУВАНЬ:

 1. Протягом 5 робочих днів з дати прийняття письмової заяви про настання страхової події за всіма збитками, виплата за якими здійснюється без документів компетентних органів.
 2. Протягом 25 робочих днів з дати прийняття письмової заяви про настання страхової події за настання страхової події «Знищення авто».
 3. При настанні страхової події за ризиком «Незаконне заволодіння» - протягом 25 робочих днів від дати прийняття письмової заяви про настання страхової події, але в будь-якому випадку не раніше і з урахуванням наступного: авансова частина в розмірі 30% - після порушення кримінальної справи, підсумковий розрахунок у розмірі 70% - після надання документів про результатів про результати досудового слідства або судового розгляду у справі незаконного заволодіння авто.
 4. Протягом 10 робочих днів з дати прийняття письмової заяви про настання страхової події за рештою випадків.
Дізнайтесь про вигидні умови для постійних та нових клієнтів

Для розрахунку заповніть, будь ласка, форму. Співробітник Страхової Групи "ТАС" зателефонує Вам найближчим часом