093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Про професію

ТАС - робота страховим агентом

Люди купують автомобілі й квартири, виїздять на відпочинок за кордон, замислюються про гідну освіту для своїх дітей і про забезпечення своєї старості. І для того, щоб захистити себе, своє здоров'я та майно, вони звертаються за фінансовими гарантіями до страхових компаній. І на передньому краї їх зустрічає страховий агент — представник однієї із найперспективніших професій сучасності!

Страховий агент — це висококваліфікований фахівець з продажу, із вільним графіком роботи й гарним заробітком, це людина з високим темпом життя, активною життєвою позицією, із запалом і енергією. Його зброя — щира посмішка й бажання допомагати. Це людина, яка вміє вчитися й працювати, йти вперед і досягати успіху.

Місія Агента — допомагати людям у непередбачених життєвих ситуаціях. Адже Агент - не тільки «продавець страхових продуктів», а професіонал, який вселяє в клієнтів впевненість у майбутньому.

Хто може приєднатися до нашої команди страхових агентів?

Це може бути кожна людина — кожен, хто прагне допомагати людям; кожен, хто бажає і вміє ефективно спілкуватися; кожен, хто цінує інших і любить нові знайомства; кожен, хто має, або хоче мати багато друзів. У рядах наших агентів — відставні військові й пенсіонери, студенти й вчителі, лікарі й менеджери, працівники різних професій.

Приєднуйтеся й Ви до нас — навчайтеся, працюйте, заводьте друзів, досягайте успіху й робіть кар'єру з нами в СГ «ТАС»!